Penzion restaurace U Pecinů, Ždírec nad Doubravou

Údavy 4, Ždírec nad Doubravou, 58263
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Naše stylová restaurace je vyhlášena vynikající domácí kuchyní. Nově máte možnost ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou čtyřlůžkových. Pro hosty je k dispozici i samostatná jídelna, která může sloužit jako školící i společenská místnost. V okolí je mnoho příležitostí k pěší i cyklistické turistice.

Další informace

Restaurace U Pecinů v Údavech, nedaleko Ždírce nad Doubravou, vám nabízí vše, co je třeba pro strávení spokojených dnů v kraji Žďárských vrchů a Železných hor. Vyzkoušejte naši vyhlášenou domácí kuchyni (tradiční česká i minutková jídla), na které si pochutnáte v restauraci nebo na venkovní terase (vše s bezbariérovým přístupem). Pro hosty je připraveno ubytování s veškerým zázemím a vybavením, s možností wifi zdarma.

Výbava pokojů Každý z našich pokojů je vybaven vlastní sprchou a wc, pohodlným posezením, barevným televizorem s možností využít soukromého salónku. V penzionu máte možnost uzamčení kol nebo lyží v samostatné místnosti. V letních měsících je možné garážování motocyklů.

Ceny

Jednolůžkový pokoj
450 Kč

Snídaně v ceně


při pobytu 7 a více nocí - možnost sleva až 20%

Služby

Garáže
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
50
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Nabídka jídel v restauraci např. Polévky: Česneková polévka / Drůbeží vývar s nudlemi, Hotová jídla: Moravský vrabec, houskový knedlík, zelí / Svíčková na smetaně, houskový knedlík / Španělský hovězí ptáček, houskový knedlík / Špagety s vepřovou směsí / Pečené kuřecí stehno, brambor, zeleninová obloha. Pestrá minutková nabídka jídel.

Firemní akce

Možnost školení pro 12 osob v samostatné místnosti.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Squash
Sportovní hala

Okolí

V blízkosti našeho penzionu se nachází skanzen lidových staveb na Veselém Kopci (3,5km), osada Svobodné Hamry, kde se nachází zámeček, jízdárna a golfové hřiště. Dále můžete navštívit rozhlednu u osady Zubří nad Trhovou Kamenicí (5km). V létě se nabízí možnost koupání v rybnících Januš, Dlouhý, Kaprový u Možděnice nebo rybník Řeka u Krucemburku a známá rekteační střediska Seč a Velké Dářko. V blízkém Hlinsku můžete kromě skanzenu Betlém navštívit plavecký bazén se saunou a posilovnou, případně dvě bowlingové herny. Zážitkem pro romanticky založené turisty je procházka údolím řeky Doubravky z osady Bílek, kam se dostanete vlakem ze zastávky Stružinec. Úchvatný je pohled ze strmých skal na vodní plochu Sečské přehrady. Les v okolí hradu Oheb je vyhlášen přírodní rezervací. Nejvýznamnější je Soubor lidových staveb Vysočina. Jeho expozitury najdeme v Hlinsku Betlémě, Ve Svobodných Hamrech, v Možděnicích, v Dřevíkově a na Veselém Kopci, kde se každoročně na konci srpna konají Adámkovy folklorní slavnosti za účasti zahraničních souborů. skanzen na Veselém Kopci Za lyžováním můžete vyrazit do Hlinska. Hlinecký areál tvoří 3 vleky, jejichž délka je cca 250m. Kapacita vleku je 1500 os/hodinu. Lyžařské svahy jsou uměle zasněžovány a je zde i možnost večerního lyžování. Mezi nabízené služby patří půjčovna lyží, snowboardů, občerstvení, bezplatné parkoviště a WC. Nedaleko jsou dále možnosti lyžování v Trhové Kamenici a Hluboké (6 km).

Mapa

Autobus 50m
Vlak 1km
Velká mapa