Penzion Jitkovský mlýn, Jitkov

Jitkov 106, 58301
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

První zmínka o Jitkovském mlýně je z roku 1757. 1. července téhož roku jej mlynář František Šmahel koupil od pánů z Dietrichštejna. V současné době je objekt  Jitkovského mlýna využíván k ubytování v soukromí, firemní akcím, svatbám. 

Bývalý mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů. V nedalekém okolí jsou zříceniny hradů Ronovec a Sokolovec a rybník Velké Dářko. Za návštěvu stojí pamětní síň malíře Jana Zrzavého v Krucemburku, historická města Havlíčkův Brod, Přibyslav či Chotěboř. Rádi Vám dáme tipy na výlety v blízkém i vzdáleném okolí.

Další informace

Jitkovský mlýn umožňuje celoroční pobyt uprostřed krásné přírody a nadstandardní ubytování je zárukou příjemně stráveného času. Rozlehlý areál mlýna poskytuje dostatek prostoru pro všechny, kteří hledají pohodu, chtějí načerpat energii, užít si klidu na samotě, zrelaxovat v krásném prostředí. Rybník mohou návštěvníci využít pro sportovní rybolov nebo k projížďkám na loďkách. Návštěvníci mohou svůj čas trávit i aktivně. Je možné zahrát si tenis, volejbal, nohejbal.

Přijeďte k nám strávit báječnou dovolenou nebo i jen pár volných chvilek.

Ubytování nabízíme ve čtyřech apartmánech mezonetové typu o velikosti 3KK s kapacitou  zařízení 18 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (s dvojplotýnkovým nebo čtyřplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, v jedno apartmánu troubou, ledničkou, myčkou, rychlovarnou konvicí, základním nádobím), samostatnou koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, televizí, wifi po celé budově, ..............

Pokud budete mít jakékoliv nejasnosti, nebo potřebujete domluvit individuální podmínky, neváhejte nás kontaktovat.

Sportovní rybolov

Hledáte klid a odpočinek? To vše Vám nabízíme na soukromém rybníku Jitkovský mlýn. Jedná se o revír pro sportovní rybolov u obce Jitkov v malebné přírodě mezi lesy a loukami. Rybník je o velikosti 1 hektaru. Okolo celého rybníka jsou široké travnaté břehy, které zajišťují pohodlí rybářů. Rybník je velmi dobře zarybněn. Hlavní obsádku tvoří kapři, štiky, amuři, cejni a karasi. Rybník je pravidelně dosazován novými rybami.

Rybník je vhodný jak pro zkušené rybáře, tak i pro širokou veřejnost a příležitostné rybáře, kteří se dostanou k vodě třeba jen několikrát do roka a chtějí si tento čas náležitě užít. Pro rybolov na našem rybníku není nutná svazová povolenka, každý rybář však musí dodržovat rybářský řád revíru. Chytá se systémem „chyť a pusť" s možností zakoupit úlovky za zvýhodněnou cenu. Na rybníku je 7 chytacích míst tak, aby se zachovala klidná atmosféra místa a mohli jste si vychutnat rybolov. Rybářům jsou k dispozici toalety se sprchovým koutem v areálu Jitkovského mlýna. Ubytovaní hosté mají přednost v rezervaci chytacího místa.


Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Přistýlka
300 Kč

Cena za 1 osobu 450 Kč / noc / mimo sezonu(při obsazení celého apartmánu) Cena za 1 osobu 550 Kč / noc / v sezoně (při obsazení celého apart

Služby

Připojení k internetu
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Masáže
Parkoviště
Wellness služby
Nekuřácké pokoje
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů
4

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
TV
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa