Hotel Brixen, Havlíčkův Brod

Jiráskova 906, 58001
od 918 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování v tříhvězdičkovém hotelu, který se nachází v klidné části města v blízkosti tahu Jihlava - Znojmo - Vídeň a dálnice D1. Nabízíme komfortní služby i pro náročnější tuzemskou a zahraniční klientelu. K dispozici je bar, konferenční místnost a salónek.

Další informace

Hotel Brixen se nachází v klidné rezidenční čtvrti Havlíčkova Brodu, 10minut pěší chůze od historického centra města a 10minut od autobusového a vlakového nádraží.. Hotel je v blízkosti dálnice D1, hlavního tahu Jihlava-Znojmo-Vídeň. Díky výhodnému umístění hotelu je navštěvován tuzemskými i zahraničními klienty.

Hotel nabízí 34 moderních pokojů vybavených sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem/vanou a toaletou), minibarem, televizorem se satelitním příjmem, WIFI bezdrátovým internetovým připojením. V nabídce jsou také pokoje vybavené kuchyňským koutem a vířivou vanou.

Celková kapacita hotelu je 65 lůžek. Na každém poschodí je k dispozici společná kuchyňka vybavená dvouvařičem a mikrovlnou troubou .Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.377 Kč
Jednolůžkový pokoj
918 Kč
Přistýlka
500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
65
Dvoulůžkové pokoje
29
Jednolůžkové pokoje
5
Kapacita restaurace
40
Počet apartmánů
5

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně je podávána formou studeného a teplého bufetu v hotelové restauraci. Hotel Brixen je rovněž ideální místo pro uspořádání obchodních jednání, meetingů, konferencí, firemních školení a prezentací. Se svou plně klimatizovanou konferenční místností a kapacitou pro 40 osob, technickým vybavením vč TV/SAT/VIDEO, dataprojektorem, plátnem a flipchartem. Další prostory vhodné pro jednání jsou salonek pro 16 osob a restaurace se 40 místy. Součástí hotelu je rovněž parkoviště pro 14 osobních vozů.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Konferenční místnost s kapacitou cca 40 míst. Vybavení tvoří televize, promítací plátno a flipchart. Možnost zapůjčení projektoru. Soukromý uzavřený salonek s kapacitou 16 míst.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Zajištění konferencí a školení včetně Coffe breaků  a celodenního stravování. Zajištění soukromých akcí v restauraci, salonku nebo konferenční místnosti (svatby, oslavy, firemní večírky, prezentace, školení, kurzy apod.)

Mapa

Centrum 1.5km
Autobus 900m
Vlak 900m
Velká mapa